Кривой Рог новости
Мобільні тарифи стануть доступніше для українців
24.06.2011 13:08 | Экономика

Мобільні тарифи стануть доступніше для українців

У Нацкомісії з питань регулювання зв'язку планують вжити заходів для посилення захисту прав абонентів. Розроблені нові правила хочуть запровадити вже в серпні.

Мобільних операторів зобов'яжуть пропонувати абонентам мінімум два тарифних плани з посекундної тарифікацією і без плати за з'єднання, а в інших тарифах - використовувати єдину вартість для всіх хвилин розмови.

Регулятор також має намір зобов'язати операторів встановлювати ліміти на витрату коштів у роумінгу, а також інформувати про кінцеву вартість послуг контент-провайдерів(рингтони, картинки, Java-ігри).

У нових правилах пропонується також ввести ряд обмежень для операторів кабельного телебачення. Останнім можуть заборонити без згоди мешканців використовувати у власних цілях телеантени та їх інфраструктуру в багатоповерхових будинках.

«У вівторок відбулося перше обговорення проекту з учасниками ринку. Їх зауваження приймаються до п'ятниці, а після вихідних комісія повернеться до доопрацювання », - повідомила прес-секретар НКРЗ Ольга Півень-Півнюк.

В свою чергу мобільні оператори вважають, що правила вимагають доопрацювання. Їх не влаштовують пункти про виключно посекундної тарифікації, і вони кажуть, що не зобов'язані інформувати абонентів про вартість послуг контент-провайдерів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация