Кривой Рог новости
Шкільна бібліотека №69 відкрила сайт в Інтенеті
26.06.2012 13:37 | Образование

Шкільна бібліотека №69 відкрила сайт в Інтенеті

У Кривому Розі відкрито сайт шкільної бібліотеки середньої загальноосвітньої школи №69. Віднині учні школи зможуть з легкістю знайти необхідну літературу, не відходячи від місця роботи.

Сайт створений на платформі Joomla за допомогою безкоштовного конструктору сайтів ucoz. Дизайн сайту вирішений у яскравих кольорах, основним з яких є по-літньому насичений зелений.

На сайті створено значну кількість різноманітних рубрик, яких всього 24. Користувачі зможуть знайти інформацію корисну для батьків, вчителів, бібліотекарів, а учні можуть скачати підручники в електронному варіанті. До уваги відвідувачів електронної бібліотеки — корисні посилання на освітні сайти різної тематики.

Крім освітньої інформації на сайті можна знайти новини, цікавинки, онлайн ігри та багато іншого.

Адреса сайту: libkrivschool69.ucoz.ru.

a golovko23.09.2013 | 13:03
0
Вот так пополняется это библиотека. В этой в школе директор Бережная, заучи и кл.руководители вымогают деньги в фонды с угрозами. Дошло до того, что директор требует, чтобы каждый класс оплатил для школьной библиотеки не кому ненужные 15 ШТУК! Книги альбомы КРИВОЙ РОГ по 150 грн каждая. Видели спустили сверху, а школа оплатила, а теперь родители обязаны вернуть в казну эти деньги. При том, что не все дети обеспечены учебниками!
Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация