Кривой Рог новости
Швидку дореформували до ручки
30.06.2012 18:03 | Здоровье

Швидку дореформували до ручки

118 водіїв Криворізької станції швидкої медичної допомоги поставили свої підписи під зверненням до найвищих посадових осіб області та держави, а також прокурора області щодо технічного стану автопарку «швидкої», експлуатація якого становить загрозу безпеці.

Ініціював звернення голова первинної організації профспілки науки, виробництва та фінансів Василь Ткачук. Окрім неналежного ремонту та обслуговування, ситуація з санітарним транспортом на «швидкій» ускладнилась після реформування в рамках хваленого пілотного проекту.

Так, при підпорядкуванні криворізької «швидкої» області частину транспорту було передано новоутвореним закладам первинної медицини, хоча функція надання невідкладної допомоги так і залишається за «швидкою». До того ж, внаслідок реформування район обслуговування криворізькою «швидкою» розширено п’ятьма сільськими районами. Переданого звідти транспорту обмаль, і його стан жалюгідний. Тож «вузькі» місця на селі тепер перекриваються машинами, які знімаються з криворізьких підстанцій. Так що село виручаємо, а самі потерпаємо.

На станції сьогодні нема жодного підмінного автомобіля. Однак головний лікар станції швидкої медичної допомоги Анатолій Бійовський запевняє, що норматив кількості бригад на кількість населення, а їх 58, витримується. При цьому за кожною бригадою закріплено автомобіль. «Хоч поганенький, хоч старенький, але він є,» — каже головлікар.

Чи не правда, визначне досягнення медичної реформи?

Любов Іванова. «Вестник Кривбасса»

Джерело: krivbass.in.ua

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация