Кривой Рог новости
Знайдене плем'я індіанців, що ніколи не контактувало з сучасним світом
24.06.2011 21:40 | Общество

Знайдене плем'я індіанців, що ніколи не контактувало з сучасним світом

Національний фонд індійців Бразилії оголосив про виявлення в амазонських лісах ще одного дикого племені, яке ні разу не вступало в контакт з цивілізацією.

Сліди племені були виявлені за допомогою супутника, який знайшов на кордоні Бразилії та Перу великі регіони, очищені від лісу. У квітні 2011 року на місце був посланий літак, який зробив зйомку племені з повітря - вчені використовують літаки, оскільки вони найменшим чином втручаються в життя індіанців.

Аналіз зібраних даних зайняв близько двох місяців, після чого фахівці оголосили, що дійсно виявили нове плем'я, що складається приблизно з 200 жителів. За словами вчених, плем'я живе в чотирьох великих солом'яних будинках і вирощує кукурудзу, банани і деякі зернові.

Національний фонд індійців - державна організація, до завдань якої входить захист земель індіанців, їхнього способу життя, а також залучення громадськості до проблематики індіанського населення. Під захистом фонду в даний час знаходиться 68 окремих племен в регіоні.

Багато хто з племен, з якими зараз встановлений контакт, є об'єктом дослідження психологів. Наприклад, у травні 2011 року в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences з'явилася стаття, в якій наводилися докази того, що геометрична інтуїція не пов'язана з математичною освітою.

Як об'єкт дослідження виступали представники одного з амазонських племен - мундуруку. Раніше психологи встановили, що люди цього племені не здатні виконувати операції з числами, наприклад, складати числа більше п'яти. При цьому, як показало дослідження, представники племені непогано розуміють, що таке пряма, точка, кут і деякі інші геометричні поняття.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация