Кривой Рог новости
Репортаж з X сесії Криворізької міськради
25.06.2011 09:10 | Власть

Репортаж з X сесії Криворізької міськради

22 червня відбулося пленарне засідання X сесії Криворізької міської ради VI скликання.

Вів засідання Сергій Маляренко, секретар міськради, оскільки, за його словами, міський голова Ю. Вілкул поїхав у відрядження. Зареєструвалося на сесії 67 народних обранців із 90 можливих. Відсутні, мабуть, теж поїхали у відрядження. Присутніми також на сесії були начальники та голови різних управлінь міськвиконкому, ЗМІ і владика Єфрем, він же Архієпископ Криворізький та Нікопольський. Його присутність, мабуть, була необхідна для того, щоб  хвилина мовчання, якою вшановували День скорботи і пам’ять жертвам війни, носила урочистіший характер.

 Депутатам було запропоновано за 45 хвилин розглянути 46 основних, 2 додаткових питання, а також обговорити «Різне». І їм це чудово вдалося навіть за 38 хвилин, більше того – у голосуванні брало участь 68 замість зареєстрованих 67 депутатів.  Без запитань вони  прийняли рішення по 44 пунктам. Стосувалися ці пункти різних важливих напрямків: про план роботи міськради на II півріччя 2011року, про організацію роботи щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік, про створення притулку для тварин. Таким чином було погоджено проект «Підвищення ефективності роботи з обдарованою учнівською молоддю», упроваджено інноваційні форми відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій. Також майже одноголосно прийняли депутати 6 майнових, 20 земельних питань, ухвалили створення комунального підприємства «Ритуал Сервіс Плюс».

Запитань блоку «Різне» не виявилось. Тому ведучому С. Маляренку залишилося тільки зробити оголошення. По-перше, він представив Барабаша Юрія, нового головного державного санітарного лікаря Кривого Рогу,  потім дав анонс заходів з нагоди 15-ої річниці Дня Конституції. Так, 24 червня пройдуть урочистості в районах, 25-го – у Центрально-Міському районі об 10:00 буде покладання квітів пам’ятнику Тараса Шевченка.  Ще секретар міськради повідомив, що було розглянуто і не підтримано пропозицію Ю. Болтенка про зміни до Регламенту міськради у частині, що стосується організації роботи спільного засідання постійних комісій, яке передує проведенню сесій міськради. Депутат фракції комуністів звертав увагу на недостатність часу для ознайомлення з проектами рішень та пояснювальними записками.

Отже, як видно  із перебігу сесії, усім депутатам, окрім фракції Комуністичної партії України, цілком достатньо і часу на ознайомлення, і розуміння змісту запропонованих питань та проектів рішень, зважаючи на їхню оперативність в натисканні кнопок.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация