Кривой Рог новости
Новий – старий «Ритуал»
25.06.2011 09:33 | Власть

Новий – старий «Ритуал»

Під час засідання Х сесії міської ради одне питання викликало у Компартії бажання висловитися.

Депутат М. Коваль на пленарному засіданні X сесії міськради підняв тему про можливі зловживання з боку чиновників у такій делікатній сфері як надання ритуальних послуг.

Запропонований проект регуляторного акту, на його думку, позбавить громадян свободи вибору і дій, адже їм практично нав’язують користуватися послугами КП «Ритуал» чи то новоствореного «Ритуал Сервіс Плюс». Депутат наголосив, що громадяни не завжди були задоволені поведінкою працівників «Ритуалу». Він вказував на необхідність відстеження громадської думки після прийняття рішення, проводити громадські слухання, адже в місті є й інші підприємства, які надають подібні послуги тощо.

Доповідач із цих питань  - начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Катриченко О.В. зазначив, що необхідні слухання було проведено, на них були присутні майже усі суб’єкти цього ринку послуг, жодних пропозицій чи зауважень від них не надійшло. На тому «обговорення» і скінчилися, необхідні рішення було прийнято, їх підтримало 59 депутатів, 8 утрималося, за створення «Ритуал Сервіс Плюс» проголосували всі одностайно.

Цікаво що директром «Ритуал Сервіс Плюс» залишається Арсен Пошнакян.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация