Кривой Рог новости
Розгорнута рекламна компанія до матчу чемпіонів України
25.06.2011 12:53 | Спорт

Розгорнута рекламна компанія до матчу чемпіонів України

До матчу чемпіонів Україна стартувала рекламна компанія до матчу, яка включила в себе незвичайний сюрприз для фанів "гірників". З 23 червня розпочався продаж квитків на перший матч "Шахтаря" в чемпіонаті Україні 2011/12 проти київської "Оболоні".

На афішах до матчу можна було побачити незвичайний QR код, просканувавши який спеціальною програмою на мобільному телефоні будь-який уболівальник гірників може отримати в подарунок гімн "Шахтаря".

"Для нас використання QR коду - це новий спосіб комунікації з нашими вболівальниками. Ми перш за все сподівалися привернути увагу молоді, активно використовує нові технології. Перед кожним домашнім матчем ми будемо генерувати новий код, за допомогою якого вболівальники зможуть отримати невеликий подарунок або сюрприз від" Шахтаря ". - прокоментував інновацію директор" Шахтаря "з маркетингу та комунікацій Юрій Свиридов.

На сьогоднішній день QR-код широко поширений в країнах Азії (особливо в Японії), поступово він починає використовуватись в Європі та Північній Америці. Встановивши програму-розпізнавач на свій мобільний телефон, абонент може моментально заносити в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по web-посиланнях, відправляти SMS-повідомлення і т. д. У Японії подібні коди наносяться практично на всі товари, продаються в магазинах, їх розміщують у рекламних буклетах і довідниках.

Власне, будь-хто, у кого в телефоні інстальована програма розпізнавання QR коду, може спробувати свої сили прямо зараз, просканувавши картинку прямо на екрані.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация