Кривой Рог новости
«Всеукраїнська мережа ЛЖВ» виступила проти реклами препарату «Мірамістин».
05.07.2012 09:39 | Здоровье

«Всеукраїнська мережа ЛЖВ» виступила проти реклами препарату «Мірамістин».

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» організовує прес-конференцію з приводу неправдивої інформації в рекламній кампанії препарату «Мірамістин» виробництва ЗАТ «Фармацевтична Фірма Дарниця», що загрожує спалахом епідемії ВІЛ/СНІДу та зростанням рівня смертності в Україні!

З червня 2012 року у ЗМІ з’явилась реклама препарату «Мірамістин» виробництва ЗАТ «Фармацевтична Фірма Дарниця», що містить інформацію стосовно противірусної активності зазначеного препарату щодо ВІЛ. Крім того в інструкції по медичному застосуванню препарату, серед іншого, вказано, що препарат діє згубно і на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ).

На сьогоднішній день ця інформація не підтверджена жодними клінічними дослідженнями та не існує жодних рекомендацій, щодо застосування препарату «Мірамістин» з цією метою!

12 червня 2012 року Мережа ЛЖВ надіслала листа на адресу Генерального директора ЗАТ «Фармацевтична Фірма Дарниця» з вимогою вилучити з рекламного блоку інформацію, що стосується ВІЛ. До сьогоднішнього дня жодної реакції від фірми «Дарниця» немає, а з телевізійного рекламного ролику Мірамістину хибні твердження прибрані не були.

На сьогодні Україна займає перше місце в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ. Тільки в 2011 році зареєстровано 21 177 нових випадків ВІЛ-інфекції, з них 10 391 випадків передачі – статевим шляхом (більше 49%). Отже, на даний час статевий шлях передачі ВІЛ домінує в Україні. Неправдива інформація щодо препарату «Мірамістин» може призвести до різкого загострення і так дуже складної ситуації!

Прес-конференція відбудеться 6 липня о 10:30 в приміщенні інформаційної агенції УНІАН за адресою вул. Хрещатик 4.

У прес-конференції візьмуть участь:

Володимир Жовтяк – Голова Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»;

Дмитро Шерембей – Голова БФ «Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні»;
Володимир Сердюк – Президент ВБО «Рада захисту прав та безпеки пацієнтів»;
Оксана Савенко – менеджер програм лікування МБО «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

З питань акредитації та за додатковою інформацією звертайтесь до Асєєвої Ганни, тел. 067 389 33 18, e-mail: a.aseeva@network.org.ua

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация