Кривой Рог новости
Вілкул ховається від народу
05.07.2012 14:59 | Власть

Вілкул ховається від народу

Приблизно 500 осіб у Дніпропетровську прийняли участь в акції протесту. Вони вимагали скасувати «мовний закон» і відставки президента Віктора Януковича.

Представники політичних сил і просто небайдужі городяни мали намір протестувати під будівлею облдержадміністрації, однак, як це стало вже звичним за керівництва ОДА Олександром Вілкулом, їх не пустили через несподівану "реконструкцію" клумб перед будівлею. Приїхала поливальна машина і п'ятеро комунальників. Однак комунальники просто сиділи і спілкувались, водія в машині також не було.

Через це пішохідну зону між обласною адміністрацією і обласною радою перегородили залізним парканом і кордоном міліціонерів - їх було хіба вдвічі менше, ніж протестувальників. Вони охороняли навіть дірки у паркані, через які можна було пролізти до ОДА і облради.

Мешканці міста були страшенно незадоволені перекриттям вулиці, бо їм довелось по спеці обходити цілий квартал. Своє обурення вони висловлювали міліціонерам, в тому числі і матюками. Пускали до владних будівель лише чиновників, які там працюють, однак лише тих, хто мав із собою перепустку. Якщо чиновник перепустки не мав, правоохоронці його розвертали.

 

16.07.2012 | 16:32
0
Ну на эту тему годная статья есть http: //gorod.dp.ua/blog/blog.php?id=3394
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация