Кривой Рог новости
Рада узаконила веб-камери на виборах. І накриє країну супутниковим зв’язком.
06.07.2012 10:20 | Власть

Рада узаконила веб-камери на виборах. І накриє країну супутниковим зв’язком.

Закон Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів був ухвалений 28 жовтня поточного року.

Цей закон визначає порядок застосування відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайній виборчій дільниці під час проведення виборів народних депутатів України у день голосування 28 жовтня 2012 року.

В приміщенні кожної комісії має бути встановлено не менше 2 веб-камер, які здійснюватимуть трансляцію з дільниць в інтернет.Веб-камери повинні розташовуватись таким чином, щоб не порушувати таємницю волевиявлення виборців.Трансляція вестиметься від підготовчого засідання комісії до встановлення результатів виборів і повторного перерахунку голосів в разі потреби.

У середу на веб-камери вже виділили 1 мільярд гривень.

«Ми йдемо на цю вимушену дію, бо наші опоненти вже зараз готують фільми, як ми вкидаємо бюлетені І ми змушені будемо покрити всю країну супутниковим зв’язком, щоб запустити в роботу ці вебкамери», — заявив лідер регіоналів Олександр Єфремов.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация