Кривой Рог новости
Поки ми чубимось за мову, нас обікрали на більш як 300 мільярдів
06.07.2012 10:50 | Власть

Поки ми чубимось за мову, нас обікрали на більш як 300 мільярдів

Чим займалася ВР в той час, коли парламентська меншість голодувала і воювала з так званими правоохоронцями під Українським Домом?
По факту у ВР фізично сиділо 73 особи, які не жаліючи сил голосували в парламенті сьогодні чужими картками
За вчорашній день 73 самозванці прийняли 20 законів та 2 постанови, а також 7 законопроектів, які від імені Верховної Ради подано суспільству як легітимні. Кожен з тих хто сидів в залі, голосував більше, ніж за трьох. Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того, лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів гривень плюс купа всяких привілеїв, за які ми з вами платимо. Не може жменька кулуарно приймати стільки законів такої ваги. Опозиціє! От вам список для подання в Коституційний суд.
 
Отож сьогодні прийнято:
•1)    Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель, №9634», яким з-під контролю платників податків виводяться державні закупівлі за різними оцінками до 270 млрд гривень в рік.
•2)    Зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» (щодо державних запозичень) - залучення китайського товарного кредиту на сільгосптехніку 24,3 мільярди гривень. 
•3)    Центральній виборчій комісії на створення та запровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях на постійній основі під час виборів народних депутатів України у 2012 році додано 1 млрд гривень.
•4)    Дозволено реалізацію чи безоплатну передачу об'єктів державного цінового регулювання Аграрного фонду - тобто йому дають право роздавати те, що закуплено за бюджетні гроші. Ясно кому.
•5)    Звільнено з податків національний проект «Повітряний експрес», а саме податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, ввізного мита та земельного податку фірму-нерезидента, яка споруджує залізничне пасажирського сполученням Київ — міжнародний аеропорт «Бориспіль»; будівництво міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці Київ-Бориспіль; будівництво дороги від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна у м. Києві. Прямі втрати бюджету прогнозуються на рівні 320 млн гривень.
•6)    Збільшено видатки за програмою «Державна підтримка будівництва і технічного переоснащення вугле- та торфодобувних підприємств»" на 2.2 млрд. грн.,у тому числі:
— на фінансування реконструкції технологічного комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім. В.М. Бажанова на 163,0 млн. грн.
— на фінансування будівництва шахти № 10 «Нововолинська» на 469,0 млн. грн.;
— технічне переоснащення вугледобувних підприємств та фінансування програми реновації гірничошахтного обладнання на 1590,7 млн. гривень.
•7)    Збільшення на 174,0 млн. грн. видатків із загального фонду Державного бюджету України Генеральній прокуратурі на виконання бюджетної програми «нагляд органів прокуратури за додержанням законів та представницькі функції в суді».
•8)    Водночас Мінюсту скасовано витрати 1 млн гривень на «Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави» («Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зате додано той же 1 млн гривень на «Заходи із проведення в Україні правової реформи та виконання законопроектних робіт» («Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги» - збільшити видатки споживання на суму 1000,0 тис. гривень у тому числі оплату праці на 733,7 тис. гривень. 
•9)    Змінено порядок обрання Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України, а це є фундаментом парламентаризму і фактично тягне на статтю про узурпацію влади.
•10) Змінено поширення закону про «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у частині державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов транспортування природного і нафтового газу трубопроводами та його розподілу, постачання природного газу, зберігання природного газу. (не можу з ходу оцінити, але всі кулуарні газові рішення чомусь довго смердять).
•11) Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, яким поміж 83 сторінок пільг і доплат серед іншого встановлено Розміри одноразової грошової допомоги працівникам силових структур при отриманні травм під час при виконання ними службових обов'язків по охороні громадського порядку у розмірі до 24 посадових окладів. Ага, покричіть тепер «міліція з народом» — мєнти тепер самі будуть на рожон з усіх сил лізти. Інші силовики і службовці армії отримують багато подібного, а за загибель сім'я отримує достойну компенсацію, цікаво б порівняти її з тою яку отримують зонах військових дій.
•12) Внесено 23 сторінки змін до Закону України «Про організацію оборонного планування». серед поміченого — змінено визначення поняття ресурсів у оборонному плануванні які тепер включають матеріально-технічні, енергетичні, фінансові, інформаційні ресурси, продовольства, земельні і водні ділянки, комунікації, фонди та майно з метою досягнення необхідного рівня спроможностей сил безпеки та оборони. Хочеться почути думку фахівців військових, але на мій дємбєльський рівень розуміння, не може 73 самозванці з чужими картками в руках, кулуарно приймати зміни до оборонної системи країни, це військовий переворот. (Тобто пряма дорога до дерибану існуючих запасів для досягнення необхідного рівня - відкрита).
Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і гребти гроші. Вся ці цифри вражаюче швидко привчають нас до відчуття, що мільярд туди-мільярд сюди — без різниці. 
 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация