Кривой Рог новости
До Дня Конституції пам'ятнику Т. Г. Шевченко урочисто поклали квіти
26.06.2011 12:31 | Культура

До Дня Конституції пам'ятнику Т. Г. Шевченко урочисто поклали квіти

28 червня, відзначається День Конституції України, вже п'ятнадцятий рік.

У Кривому Розі в переддень Дня Конституції 24 червня, о 10:00 відбувся мітинг та урочисте покладання квітів пам'ятнику Тарасу Григоровичу Шевченку на проспекті Карла Маркса. В усіх районах міста заходи присвячені Дню Конституції України відбулися 24 червня.

Для довідки. У 2009 році Кабінет Міністрів за дорученням Президента затвердив план заходів з відзначення Дня Конституції. Серед них - покладання квітів до пам'ятників державним діячам України, проведення конференцій, круглих столів та зустрічей, присвячених обговоренню Основного Закону, організація в закладах освіти та культури, дипломатичних представництвах України тематичних заходів.

Конституційний договір, на підставі якого повинна була бути розроблена Конституція, був підписаний 8 червня 1995 року. У 1996 році була створена спеціальна парламентська комісія під керівництвом депутата Михайла Сироти. 27 червня почався розгляд запропонованого документа у Верховній Раді. Майже кожна стаття викликала бурхливі дискусії, внаслідок чого обговорення затяглося до пізньої ночі 28 червня. Саме тоді Основний Закон і був затверджений остаточно.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация