Кривой Рог новости
Москальське свавілля
06.07.2012 14:24 | Культура

Москальське свавілля

Рекордна кількість військових і міліції оберігала спокій депутатів Верховної Ради, щоб не заважати можновладцям ухвалювати закони про дискримінацію української мови.

У другому читанні цей закон було прийнято поза регламентом і процедурою. (нині вже можна вільно висловлюватися російською: нає.али). Що ж, тут все «по канону»: російська мова та московська культура завжди впроваджувалися в Україні насильством і шахрайством.

Що змінить цей закон? Майже нічого. Преса й до нього була російськомовною, телебачення завжди було антиукраїнським. В Криму, Одесі та інших районах інтенсивної русифікації діловодство і так провадиться радянським варіантом «вєлікого, могучого».

У Києві половина вивісок та реклами і без того російські. Закон дасть змогу остаточно відмовитися від українського дубляжу художніх фільмів та українських підручників в навчанні. Проте, останні два роки для всього цього вистачало і Табачника.

Останніми тижнями наївні українці багато розважали за причини підняття мовного питання, казали — щоб відволікти народ від справді важливих тем, або, щоб продемонструвати базовому електорату виконання бодай однієї обіцянки, або, щоб Москва зглянулася й трохи знизила ціни на газ.

Насправді, це другорядне. Все значно простіше: вони нас справді, щиро не люблять. Обкрадають нас вони з меркантильних міркувань. Відбирають у нас мову цілком безкорисливо. Слухняних українців вони зневажають. Неслухняних — ненавидять.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация