Кривой Рог новости
Влада залучає людей до передвиборної кампанії
06.07.2012 14:39 | Власть

Влада залучає людей до передвиборної кампанії

12 тисяч соціальних працівників було залучено українською владою до передвиборчої роботи. Таку інформацію колишня голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, координатор громадського руху «Громадянський опір» Олександра Кужель оприлюднила сьогодні на прес-конференцію у Дніпропетровську.

Вона повідомила, середня зарплата кожного такого працівника складає до 2 з половиною тисяч гривень, перед ними поставлене завдання — обходити виборців.

«Вони зараз взяли 12 тисяч соціальних працівників, котрим платять зарплату в 2-2,5 тисячі на період виборів. Мені пишуть соціальні працівники з областей, що вони працювали вже по десять років із зарплатою в півтори тисячі, їх по 8 осіб було на область, а тепер беруть в кожну по 95-100 чоловік, навіть без стільця. Одне завдання - ходити від хати до хати, від квартири в квартиру. Чому це нікого не обурює ? Це наші з вами гроші, це наші податки», - зазначила депутат.

Олександра Кужель  також закликала державних службовців попри все говорити українською мовою і звернулась з проханням до батьків на Сході України, щоб ті не позбавляли своїх дітей можливості вивчити державну мову, яка «дає перспективи у житті».

Нагадаємо, наприкінці червня Дніпропетровська облдержадміністрація повідомила про триразове збільшення штату працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в регіоні «для підвищення якості соціального обслуговування родин, які перебувають у складних життєвих обставинах».

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация