Кривой Рог новости
Укрзалізниця продовжує діалог з громадськими організаціями
07.07.2012 23:19 | Бизнес

Укрзалізниця продовжує діалог з громадськими організаціями

Представники громадськості обговорили з залізничниками актуальні питання роботи галузі - графік руху поїздів 2011-2012 роки, нову концепцію розвитку залізничного транспорту України в умовах істотної зношеності пасажирського рухомого парку, його дефіциту та відсутністю державного фінансування оновлення парку пасажирського сектору. Зустріч із представниками громадських організацій відбулася 6 липня за участі начальника Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександра Іванька та його заступників.

На зустрічі були присутні представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», Харківської міської громадської організація «Енергія миру»  та молодіжної громадської організація «Молода Просвіта».

Під час діалогу була піднята низка найгостріших питань, які стосуються залізничного транспорту України та шляхів його розвитку. Представники Укрзалізниці та громадських організацій домовились продовжувати конструктивний діалог під час громадських обговорень проблемних питань галузі та рівень її готовності задовольняти найвибагливіші вимоги пасажирів.

«Ми готові й надалі проводити такі зустрічі в усіх регіонах України - для того, щоб уже на місцях за участю представників місцевої влади та начальників залізниць розглядати та вирішувати конкретні проблеми», – зауважив Олександр Іванько.

У свою чергу громадські організації взяли на себе зобов'язання організувати такі зустрічі та інформувати громадськість щодо роз’яснення стану справ у залізничний галузі із наявним пасажирським рухомим складом і відсутністю коштів на його кардинальне та істотне оновлення. «Ми готові взяти на себе зобов'язання організувати наші подальші зустрічі та побудувати їх так, щоб це був дійсно конструктивний діалог», – зауважила представник молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Марина Цапок.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация