Кривой Рог новости
Мешканка Кривого Рога стала черговою жертвою інтернет шахрайства
26.06.2011 21:42 | Криминал

Мешканка Кривого Рога стала черговою жертвою інтернет шахрайства

Нещодавно стало відомо про аферу з продажу в інтернеті, що здійснив один дніпропетровець.

Все пройшло за стандартним сценарієм, двоє людей познайомились в інтернеті на сайті купівлі-продажу товарів. Артем К. розмістив там оголошення про те, що продає фотоапарат «Nikon D90» за ціною 4 600 гривень, а Світлана К. захотіла його придбати. При спілкуванні з'ясувалося, що продавець живе в Дніпропетровську, а покупець - у Кривому Розі.

Як варто було очікувати, Артем К. запропонував Світлані перерахувати гроші на його рахунок, що вона і зробила. Після отримання грошей, чоловік свій товар не передав замовниці і припинив з нею спілкування.

Як повідомив Олександр Томенко, старший помічник прокурора Довгинцівського району,  вже встановлена особистість цього шахрая, нині вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 190 КК України.

Для довідки. Стаття 190. Шахрайство
Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация