Кривой Рог новости
Держава україна
09.07.2012 14:11 | Общество

Держава україна

Стаття «Проект «Держава Україна» була опублікована ще в березні цього року. Вона викликала певний читацький інтерес.

У той же час, тільки потужна громадська організація — партія або рух — можуть бути інструментом розробки та втілення в життя такого амбітного проекту.

Тож, очевидно, справді, є сенс у програмній переорієнтації якоїсь з існуючих політичних сил, або в створенні принципово нової політичної сили для його розробки та реалізації.

Головною передумовою для створення нової політичної сили є тотальне незадоволення суспільства існуючим станом справ у державі. Ця сила і повинна стати інструментом вдосконалення державного механізму в Україні.

У той же час, суспільство вже не може, у масі своїй, підтримувати якісь нові ініціативи «проти» будь чого. Воно більш готове підтримати щось «за».

Нажаль, є ще одна передумова створення такої організації, яку необхідно враховувати із самого початку. Це - така ж тотальна зневіра переважної більшості громадян, як у політиці загалом, так і у власних силах, зокрема.

Тому, перш за все, необхідне чесне усвідомлення якості та особливостей наявного «будівельного матеріалу». Ми ж домовились, що «достойну державну будівлю» можуть спроектувати та звести тільки порядні та здравомислячі люди. А таких, нажаль, дуже небагато.

Сам проект розробляється на основі детальної функціональної моделі системи «Держава Україна».

Першим кроком є формулювання «головної функції системи», що і є, фактично, «технічним завданням» проекту. Воно має надати вичерпну відповідь на запитання: "Навіщо нам держава, та що вона має нам забезпечити?»

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация