Кривой Рог новости
З офіційним візитом прибув в Україну президент Монголії
26.06.2011 21:55 | Политика

З офіційним візитом прибув в Україну президент Монголії

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації, президент Монголії Цахиагийн Елбегдорж прибув до Львова в рамках державного візиту в Україну.

Делегацію у Львівському аеропорту зустрічали голова Львівської обласної держадміністрації Михайло Цимбалюк, міський голова Львова Андрій Садовий та заступник голови Львівської облради Валерій П'ятак.

У Львові президент Монголії відвідає Академію Сухопутних військ у Львові, а також зустріч з керівництвом області. Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, у 1988 році Елбегдорж закінчив Львівське військово-політичне училище, яке тепер стало Академією Сухопутних військ.

Крім того, президент разом з дружиною Хажідсуренгійн Болормаа відвідає Львівський національний університет імені Івана Франка, де дружина президента проведе зустріч зі своїми однокурсниками. Раніше плніровалось на час візиту провести українсько-монгольський бізнес-форум за участю підприємницьких кіл двох країн.

Нагадаємо, наприкінці травня Україною і Монголія окреслили перспективи поглибленого двостороннього співробітництва. В часности в аграрній, машинобудівної, і сировинних сферах.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация