Кривой Рог новости
Під час Євро-2012 не сталося збоїв у роботі транспорту, а мінімальні затримки швидко ліквідовувались
09.07.2012 20:10 | Бизнес

Під час Євро-2012 не сталося збоїв у роботі транспорту, а мінімальні затримки швидко ліквідовувались

Транспортники стовідсотково впоралися із навантаженням, яке лягло на систему упродовж проведення Єврочемпіонату в Україні. На цьому наголосив заступник Директора Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Олександр Федоренко.

«Транспортна система повністю впоралася із навантаженням, яке лягло на неї на період проведення Єврочемпіонату. Ні по телефону, ні у відгуках в мережі Інтернет не було нарікань на його роботу – тож я вважаю, що, незважаючи на всі складнощі, транспортна система відпрацювала нормально. Як вболівальники, так і інші пасажири доставлялися до місць призначення вчасно й швидко», - підкреслив він.

Як зауважив Олександр Федоренко, найчастіше для пересування пасажири обирали залізничний транспорт. «За час проведення Євро-2012 залізничним транспортом було перевезено понад 5,4 млн. пасажирів, із них у міжнародному сполученні – близько 1,3 млн. осіб, решта 4,1 млн. – у внутрішньому. Зокрема, з-за кордону до України залізницею приїхало понад 658 тис. осіб», - сказав він.

За час Євро-2012, окрім графікових поїздів, було призначено 24 додаткових поїзди: по 4 поїзди сполученням Київ-Донецьк та Донецьк-Київ; по одному - Київ-Харків і Харків-Київ; по одному – Москва – Донецьк та Донецьк – Москва; 6 електропоїздів сполученням Білгород-Харків; по 3 електропоїзди підвищеного комфорту сполученням Львів-Перемишль та Перемишль-Львів. «Також додатково до графікових поїздів було причеплено 47 вагонів. Якщо збільшувалася кількість бажаючих виїхати поїздом у певному напрямку – приймалося рішення по причепленню додаткових вагонів», - підкреслив Олександр Федоренко.

Олександр Федоренко також зазначив, що особливо фани з-за кордону вподобали швидкісні «Українські експреси», що з’єднали українські приймаючі міста напередодні Чемпіонату. Відтак під час проведення Євро-2012 поїздами Української залізничної швидкісної компанії скористалися понад 150 тис. пасажирів, з яких 1038 представників ЗМІ були перевезені безкоштовно.

Серед цієї кількості «Українські експреси», що курсують між Києвом, Харковом, Донецьком та Львовом, обрали понад 103 тис. пасажирів (на Харківському напрямку – 67 548 квитків, Львівському напрямку – 14 548 квитків, Донецькому напрямку – 21824), електропоїзди виробництва Skoda – понад 46 тис. пасажирів. Усього за період турніру поїзди ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» здійснили 672 рейси, з них еклетропоїзди виробництва Hyundai Rotem – 308.

 «Уболівальникам сподобалося українське нововведення – швидкісні поїзди: вони високо оцінили швидкість, сервіс, комфорт, - сказав Олександр Федоренко. - Фани з інших країн більш звиклі до швидкісного виду транспорту, високого рівня сервісу. Проте я переконаний, що «Український експрес» швидко приживеться і серед українців, адже без нього немає  розвитку транспорту».

Зазначимо, що до України вболівальники та туристи прибували й автомобільним транспортом: з дня відкриття футбольного турніру на територію України в’їхало 487 автобусів, загальна кількість пасажирів яких сягнула 12 тис. 132. Виїхало з України упродовж місяця 157 автобусів із 3879 пасажирами.

Свої потужні можливості продемонстрували оновлені аеропорти України, прийнявши рекордну кількість рейсів - за місяць турніру повітряні ворота Києва, Донецька, Львова та Харкова обслужили 15 тис. 304 рейси. «До Єврочемпіонату ми готувалися заздалегідь і на час його проведення була задіяна максимальна кількість обслуговуючого персоналу. Задача, яка лягла на аеропорти – зменшення часу пропуску пасажирів, часу на обробку вантажу й речей вболівальників, проходження контролю», - сказав Олександр Федоренко, додавши, що максимальні резерви були задіяні в дні півфіналу та фіналу Єврочемпіонату. Загалом же «Бориспіль» прийняв 10 тис. 177 рейсів, «Львів» – 1477, «Харків» – 1078, «Донецьк» – 2572. Також аеропорти приймаючих міст обслужили 4197 додаткових та чартерних рейсів: «Бориспіль» – 1954, «Жуляни» – 67, «Львів» – 483, «Харків» – 347, «Донецьк» – 1346.

Говорячи про роботу транспорту в містах Олександр Федоренко нагадав, що в Києві у дні проведення матчів було організовано автобусний маршрут від аеропорту «Бориспіль» до станції метро «Бориспільська» з резервом у 60 автобусів, які при потребі забезпечували щохвилинне відправлення.

«Всі вболівальники й інші пасажири доставлялися вчасно, проблем із транспортом не було, а на всі непередбачувані випадки ми реагували оперативно. Ніхто не бачив, як проводилася наша робота, а головне: всі могли дістатися до запланованих місць», - сказав Олександр Федоренко, додавши, що основне завдання на майбутнє – й надалі розвивати інфраструктуру та підвищувати рівень обслуговування пасажирів.

Довідка

Під час проведення футбольної першості Європи 2012 року Україну відвідала величезна кількість уболівальників: за період чемпіонату транспортники країни-господарки турніру обслужили небувалу кількість пасажирів та в повній мірі забезпечили потреби гостей турніру та громадян України у безпечних та якісних транспортних послугах.

Весь цей час при Мініфнарструктури працював Координаційний центр, створений з метою реагування на різноманітні збої, що можуть виникати на різних видах транспорту. Окрім диспетчерів на місцях (диспетчерські служби в Укрзалізниці, Державіаслужбі, Укравтодорі, на автомобільному транспорті, а також приймаючих міст) було задіяні 15 фахівців самого Координаційного центру Мінінфраструктури. Центр цілодобово відслідковував транспортні пасажиропотоки та у разі потреби оперативно реагував на будь-які непередбачувані ситуації з транспортуванням уболівальників, учасників чемпіонату Євро-2012 та жителів України. Щоб жодних збоїв у русі у дні проведення Євро-2012 в Україні не сталося, було задіяно усі резерви транспорту.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация