Кривой Рог новости
Анонс прес-конференції про перший тижнь вступної кампанії до ВНЗ
10.07.2012 13:26 | Образование

Анонс прес-конференції про перший тижнь вступної кампанії до ВНЗ

10 липня о 12 годині в приміщенні інформаційної агенції «Українські новини» Громадянська мережа ОПОРА проводить прес-конференцію, присвячену аналізу першого тижня вступної кампанії у вищих навчальних закладах країни.

Під час прес-конференції спостерігач за вступною кампанією до ВНЗ Марина Макуха розповість про готовність та рівень організації роботи приймальних комісій, зокрема про оприлюднення квот державного замовлення, фіксацію згоди батьків про обробку персональних даних їхніх дітей-абітурієнтів, прийом документів від пільгових категорій вступників. Усі дані, що будуть оприлюднені, базуються на результатах спостереження громадських спостерігачів у 43 вищих навчальних закладах України.
 
Окрім цього, координатор громадського спостереження за вступної кампанією до ВНЗ Ольга Стрелюкпроаналізує скарги абітурієнтів та їхніх батьків, з якими вони звертаються на телефон гарячої лінії ОПОРИ. Серед найтиповіших: незадовільна робота системи подачі електронної заяви на вступ, неефективна робота інформаційної системи «Конкурс», відсутність інформації щодо розгляду апеляційних заяв, поданих щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання тощо.
 
Акредитація журналістів на місці.
Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация