Кривой Рог новости
Донецьких залізничників посли II місце на міжнародному культурному фестивалі
11.07.2012 10:35 | Культура

Донецьких залізничників посли II місце на міжнародному культурному фестивалі

Народний ансамбль народної пісні «Горлиця» Донецької залізниці зайняв II місце на VI Міжнародному конкурсі-фестивалі народної музики «Самородки». Цей фестиваль проходить в Севастополі за підтримки Міністерства культури і туризму України.

У конкурсі-фестивалі прийняли участь творчі колективи інструментального та вокального жанрів з України, Росії, Білорусії, Бразилії, Республіки Перу — всього більше 500 осіб. Конкуренція була найвища. Тим паче, що ансамбль «Горлиця» — єдиний представник самодіяльності серед професійних виконавців. У складі колективу звичайні залізничники: колійники, електрики, інструктори, водії. Участь колективу в конкурсі стала можливою завдяки активній підтримці керівництва Донецької залізниці, а також дорожньої профспілкової організації. Взагалі, на Донецькій залізниці дбають про духовне збагачення і творчий розвиток своїх співробітників, створюючи всі умови для розвитку їх талантів. У структурі Донецької залізниці 5 будинків науки і техніки та Дитячий будинок культури, в яких займаються не тільки залізничники та члени їх сімей, а й просто мешканці населених пунктів.

Учасники народного ансамблю народної пісні «Горлиця» локомотивного депо Ясинувата - Західне гідно представили наш край і своє підприємство.

Авторитетне міжнародне журі високо оцінило виступ залізничників - народному ансамблю народної пісні «Горлиця» присвоєно звання лауреата II ступеня VI міжнародного конкурсу-фестивалю «Самородки 2012». Крім цього, «Горлиці» довірили виступати на урочистих зборах, присвячених Дню Конституції України, а також взяти участь в урочистому гала концерті.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация