Кривой Рог новости
Відбулася приватна бесіда українського Президента та російського Прем'єра
27.06.2011 15:31 | Политика

Відбулася приватна бесіда українського Президента та російського Прем'єра

Як повідомляє прес-служба Президента України 25 червня в Криму відбулася неформальна зустріч Президента України Віктора Януковича з Прем’єр-міністром Російської Федерації Володимиром Путіним, який прибув в Україну з приватним візитом.

Віктор Янукович та Володимир Путін обговорили низку питань, що стосуються відносин України та Росії. Президент України, зокрема, відзначив, що їхня зустріч з Прем’єр-міністром Росії відбувається напередодні засідання Українсько-Російської міждержавної комісії. «Нам є про що поговорити. На підкомісіях напрацьований величезний матеріал. Уряд мені доповів», –  сказав Віктор Янукович.  

Зі свого боку Прем'єр-міністр  Російської Федерації повідомив, що перед зустріччю з Президентом України він мав телефонну розмову з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, під час якої вони обговорили всі поточні справи щодо засідання Комісії.

У ході своєї зустрічі президент України Віктор Янукович і прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін не обговорювали питання злиття "Газпрому" і "Нафтогазу". Про це заявив російський прем'єр.

"Об'єднання не обговорювалося, але ми говорили про проблеми наших відносин у сфері енергетики. Ми говорили про розвиток трубопровідного транспорту, про" Південний потік ", про розвиток ГТС України, про можливу участь Росії в різних проектах", - зазначив Путін, якого цитує прес -служба уряду РФ.

"Це все поки речі дуже сирі, вони на рівні експертного обговорення знаходяться. Але ми про це говорили досить докладно, в тому числі і з залученням фахівців з уряду Україна", - додав він.

Володимир Путін також не обговорював з Віктором Януковичем питання Чорноморського флоту РФ в Україну.

Нагадаємо, останній раз Путін побував в Україні з візитом 12 квітня.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация