Кривой Рог новости
Вікіпедія додасть кнопку "Мені подобається"
27.06.2011 15:43 | Технологии

Вікіпедія додасть кнопку "Мені подобається"

У "Вікіпедії" з'явиться кнопка WikiLove, за допомогою якої учасники проекту зможуть відзначати сподобалися їм статті або правки, говориться в блозі Фонду Вікімедіа.

Кнопка WikiLove має вигляд невеликого червоного "сердечка" і буде відображатися в правій верхній частині екрану "Вікіпедії". Інструментом зможуть скористатися зареєстровані користувачі онлайн-енциклопедії. Побачивши гарну статтю або поправку до статті, вони зможуть подякувати її автора, відкривши його особисту сторінку і натиснувши на цю кнопку.

На знак подяки автору можна надіслати текстове повідомлення або картинку.

Серед стандартних картинок - значок-"зірочка" і фотографії кошенят або келихів з пивом. Можна також відправити і будь-яку іншу картинку на свій вибір.

Кнопка була заснована для того, щоб редактори "Вікіпедії" мали можливість заохочувати одне одного за хорошу роботу. Опитування, проведене серед редакторів, показало, що 78 відсотків з них витрачають більше часу на проект, якщо отримують від інших людей позитивні відгуки.

Кнопка WikiLove вже доступна на тестовій версії "Вікіпедії". На сторінках англомовної "Вікіпедії" вона з'явиться в середу, 29 червня. Чи планується додавати кнопку у версії "Вікіпедії" на інших мовах, поки не уточнюється.

Для довідки. "Вікіпедія" є найбільшою енциклопедією в історії людства. Її англомовний розділ налічує понад 3,6 мільйонів статей, а російськомовний розділ - понад 700 тисяч статей. Онлайн-енциклопедія наповнюється силами редакторів-добровольців, які не отримують плату за свою працю.

Одним з перших інтернет-ресурсів, які ввели в себе інструмент для виділення якісного контенту, стала соціальна мережа Facebook - в 2010 році вона запустила кнопку Like. Рік потому аналогічну за функціями кнопку "+1" представив Google.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация