Кривой Рог новости
Ще один термінал буде збудовано в аеропорту Київ
12.07.2012 11:35 | Бизнес

Ще один термінал буде збудовано в аеропорту Київ

Протягом усього часу проведення фінальної частини Турніру УЄФА Євро-2012 пасажиропотік в аеропорту Київ (Жуляни) збільшився на 19,5% порівняно зі звичайним періодом роботи аеропорту, а до кінця року пасажиропотік планується наростити в рази.

«Аеропорт Київ  із введенням в дію нового міжнародного пасажирського терміналу  на належному рівні обслугував  пасажирів та вболівальників.  За допомогою сучасної системи управління технологічними процесами аеропорту, а саме системи обробки багажу та пасажирів на прибуття та відправлення пасажиропотік аеропорту під час проведення фінальної частини Турніру УЄФА Євро-2012 склав близько 78 тисяч пасажирів та вболівальників», — повідомив перший заступник генерального директора з інвестиційної діяльності та координаційної роботи з авіаперевізниками аеропорту Київ (Жуляни) Олег Петровський.

 У дні чемпіонату Європи з футболу аеропорт прийняв 2730 рейсів, з них 237 рейсів і 6300 пасажирів були обслужені 1 липня - в день проведення фінального матчу в Києві. Основу трафіку в цей період склали невеликі літаки бізнес-авіації.

У нематчеві дні Турніру Міжнародний аеропорт «Київ» приймав, у середньому, 1,5-2 тис. пасажирів міжнародних рейсів, у дні напередодні матчів та матчеві дні — 2,1-2,5 тис. пасажирів міжнародних рейсів. Внутрішніми рейсами до аеропорту щоденно прибувало 600 – 1 тис. пасажирів на добу.

Перший заступник генерального директора аеропорту зазначив, що до кінця 2012 року аеропорт Київ (Жуляни) планує обслугувати близько 800 тис. пасажирів. «У порівнянні з 2011 роком (відповідно до офіційних даних пасажиропотік склав 469,8 тис. осіб) ріст пасажиропотоку  складе 70%», — сказав Олег Петровський.

Цьому сприятиме стрімкий розвиток інфраструктура аеропорту. За даними першого заступника генерального директора аеропорту Київ (Жуляни), у найближчі 4-5 років інфраструктура аеропорту розвиватиметься не менш стрімкими темпами, ніж напередодні Чемпіонату. У планах - будівництво ще одного термінала для обслуговування внутрішніх рейсів, паркінгу для автотранспорту, готелю, офісного центру.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация