Кривой Рог новости
Дитяча залізниця добре справляєтсья зі своїм завданням
12.07.2012 12:57 | Образование

Дитяча залізниця добре справляєтсья зі своїм завданням

Дніпропетровська дитяча залізниця добре справляється з підготовкою молодого покоління до вступу до середніх професійних та вищих навчальних закладів.

У нинішньому році абітурієнтами стали 85 юних залізничників. Зокрема, до Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту заявки на вступ подали 50 вихованців, до Дніпропетровського професійного залізничного ліцею — 15 та до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту 20 юних залізничників.
«Ми маємо прекрасний рухомий склад, багаж знань і досвід, які дозволяють молоді якнайкраще пізнати залізничну справу, вступити до вузів та продовжити роботу на залізницях України. Керівництво Придніпровської магістралі постійно дбає про оновлення матеріально-технічної бази дитячої залізниці. У нас діє новий комп’ютерний клас, оснащений мультимедійною системою. Діти набираються досвіду, працюючи на справжніх локомотивах, поїздах провідниками, машиністами, черговими по станції тощо. Крім того, вони постійні учасники різноманітних Всеукраїнських та міжнародних зльотів юних залізничників, підтримують активний зв'язок з колегами з дитячих залізниць України, країн СНД та Німеччини. Тому їм легше вступити та навчатись у середніх професійних та вищих навчальних закладах. Дуже приємно вітатись зі своїми вихованцями уже як з колегами по Придніпровській залізниці», — відзначив начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.
Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация