Кривой Рог новости
Мешканці українських сел шукають заробітку в місті чи закордоном
27.06.2011 21:09 | Общество

Мешканці українських сел шукають заробітку в місті чи закордоном

Кожен четвертий житель українського села виїжджає на заробітки в інші населені пункти чи закордон - такі результати соціологічного дослідження «Соціально-економічний стан українського села», проведеного Інститутом Горшеніна.

Більшості жителів українських сіл (76,2%) не доводилося виїжджати на заробітки. При цьому, чверть сільських жителів (23,8%) виїжджає на заробітки. З них заробляють в містах Україні більше 11,0% опитаних, 6,7% респондентів виїжджають до Росії, а 6,5% - до Європи. В інший село з метою заробітку виїжджають 1,9% респондентів, в іншу країну світу - 1,1% сільських жителів.

З тих мешканців села, які виїжджають на заробітки, раз на рік і рідше роблять це 34,2%. Щодня відправляються на заробітки 21,8%, кілька разів на рік - 14,9% респондентів. Виїжджають на заробітки раз на місяць і частіше 11,5% сільських жителів.

Всеукраїнське дослідження «Соціально-економічне становище сучасного українського села» було проведене Інститутом Горшеніна спільно з тижневиком «Коментарі» за підтримки керівника групи компаній «Авангард» Олега Бахматюка з 28 березня по 15 квітня 2011 року. Всього, згідно вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2000 респондентів в 123 селах розташованих в 24 областях України та АР Крим, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує + / -2,2%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация