Кривой Рог новости
Працівники Іллічевського порта поїдуть на оздоровлення
16.07.2012 11:04 | Власть

Працівники Іллічевського порта поїдуть на оздоровлення

Адміністрація Іллічівського порту направила 1,6 млн. грн. на літні оздоровчі програми для нині працюючих і колишніх співробітниців порту та членів їх сімей.

За перше півріччя 2012 року в санаторії «Чайка» оздоровилися 223 працівники порту, а в таборі «Альбатрос» з початку літа відпочили 179 портовиків і членів їх сімей. Таким чином, всі працівники Іллічівського порту, що мали бажання оздоровитися, отримали таку можливість.

«У цьому році вирішено поєднати відпочинок для дітей та дорослих у таборі «Альбатрос», оскільки оздоровчо-спортивний комплекс «Райдужний» знаходиться в незадовільному технічному стані. Найближчими днями ми готуємося до третього заїзду з 247 дітей наших портовиків. Всього цього літа ми плануємо три дорослих і один дитячий заїзди», - зазначив заступник начальника порту з кадрів та побуту Володимир Осієвський.

 Довідка

 ДП «Іллічівський морський торговельний порт» - універсальний міжнародний порт, один з найбільших на Чорному морі. На підприємстві діють спеціалізовані термінали і комплекси, які дозволяють перевантажувати широкий діапазон вантажів - наливні, навалювальні, генеральні. 29 причалів порту здатні приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. тонн. Річна проектна потужність ІМТП - понад 30 млн. тонн.

Пропускна спроможність Іллічівського порту з перевалки контейнерів - 1,15 млн. TEU. З 2007 року порт може забезпечувати одночасний прийом 3 океанських контейнеровозів місткістю понад 5000 TEU, довжиною до 300 м.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация