Кривой Рог новости
На Балакіна щоночі падають дерева
17.07.2012 09:21 | Общество

На Балакіна щоночі падають дерева

Ще не встигли комунальники відреагувати на звернення мешканців будинку №31 по вул. Балакіна щодо усунення загрози падіння надломлених гілок, як упала нова гілка.

Це сталося вночі 17 липня. Гілка впала на тротуар і частково на проїжджу частину біля будинку №40 по вул. Тесленка. Цей будинок стоїть на розі вулиць Балакіна і Тесленка. Точнісінько в місці падіння розташована точка з продажу свіжих молочних продуктів, де щоранку збирається черга любителів натуральних харчів. Цим тротуаром ходить багато людей, адже поряд знаходяться дитячі садочки, магазин «Дубок», відділ соціального захисту тощо. Від травм і аварій перехожих врятував лише час, коли сталася подія. Та немає гарантії, що наступного разу дерево «почекає», коли мине «година пік», і впаде, нікого не зачепивши. Тож сподіваємося на швидке реагування відповідних служб, відповідальних за прибирання старих дерев.
 
Нагадаємо, що це не перший випадок створення небезпечної ситуації — днем раніше гілка дерева впала неподалік дитячого майданчика по вулиці Мелєшкіна. Хоча в жодному з випадків ніхто не постраждав, ситуація вимагає невідкладного реагування зі сторони житлово-комунальних господарств.
 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация