Кривой Рог новости
Опозиція подала в суд на Януковича від імены Арсенія Яценюка
17.07.2012 17:42 | Политика

Опозиція подала в суд на Януковича від імены Арсенія Яценюка

Народний депутат Антоніна Болюра під час прес-конференції в ІА «Днепр Пост» у Дніпропетровську нагадала конституційну норму, згідно до якої лише народ України є джерелом влади в нашій державі.

«Президент України фактично сам втратив свою легітимність й продовжує її позбуватися шаленими темпами. Певна кількість виборців у 2010 році обрали Януковича Президентом. Нехай так. Але сьогодні Президент має не ті повноваження, на які був обраний, виконує не ті функції, які мав би, та ще й хоче переписати основу нашої держави - Конституцію. Але і цього Януковичу мало - він займається знищенням політичної опозиції, спотворенням судової системи,» — описала поточну політичну ситуацію народний депутат.

На думку опозиціонерів, суд над Віктором Януковичем — єдиний спосіб уникнути кровопролиття й дестабілізації ситуації в країні. Як зазначив депутат Дніпропетровської обласної ради від «Фронту Змін» політолог Владислав Романов, кількість українців, у тому числі й у Дніпропетровській області, які в тій чи іншій мірі незадоволені політикою Януковича, давно сягнула за 70%.

«Є така критична позначка соціальної активності, про яку добре знають політологи. Сьогодні в Україні більше 15% людей готові зі зброєю в руках відстоювати свої права. Це небезпечно багато. У нас є останній шанс у правовий спосіб усунути Януковича від влади, бо народу потрібен лише привід. А приводів вони (Партія регіонів і президент) дають достатньо. І тоді питання влади і її легітимності буде вирішувати вулиця, буде кров і безлад. Це комусь вигідно? Аж ніяк не Україні! Саме зараз судовий позов до Януковича, притягнення його до відповідальності й усунення від влади є своєчасною мірою, яка може врятувати політичну ситуацію в країні,» — зауважив пан Романов.

Опозиціонери не плекають ілюзій щодо результативності свого позову, який подається від імені народного депутата Арсенія Яценюка, в судах України. Але вони розраховують і на реакцію Європейського суду і — найголовніше — на консолідацію суспільства навколо правового, демократичного вирішення політичної кризи в Україні.

 

17.07.2012 | 18:49
0
лучше бы делом занялись.оппозиция целыми днями балду гоняет.
Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация