Кривой Рог новости
Економне житло буде введене в експлуатацію через рік
18.07.2012 10:19 | Власть

Економне житло буде введене в експлуатацію через рік

Згідно з планом президента України, перші соціальні будинки мають бути введені в експлуатацію восени наступного року. Повідомив про це Віце-прем’єр-міністр — Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час робочого свого візиту до Італії з питань вивчення доступного житла.

«Якщо все буде добре, то перший будинок буде здано наступного року — орієнтовно в вересні-жовтні», - сказав Борис Колесников, додавши, що мова йде не про індивідуальні будинки, а про цілі квартали такого житла. Віце-прем’єр-міністр  зауважив, що це буде абсолютно доступне для населення житло: «Завдання Уряду - вкластися у вартість такого житла до 6 тис. грн за 1 м. кв.».

Борис Колесніков зазначив, що буде внесена низка законодавчих змін щодо будівництва такого житла, зокрема, щодо передачі землі під забудову. Планується розглянути питання щодо безкоштовної передачі муніципалітетами землі для будівництва такого житла. «Держава підведе усі мережі, але квартиру можна буде продавати тільки готову. Ніхто передплату брати не буде, це буде заборонено на законодавчому рівні», сказав він.

Віце-прем’єр-міністр  також додав, що згідно з програмою держава розгляне питання можливості виплат процентів по кредитам компаніям, компенсації ставки покупця.

При цьому кредити на доступне житло планується видавати під 3% річних на основі фінансового лізингу.

19.07.2012 | 09:19
0
це дуже цікавий проект, президент проаналізував дуже добре ситуацію.я думаю що цей проект дуже стрімко піде вгору.і наше населення буде забезпечене доступними квартирами.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация