Кривой Рог новости
Оздоровчий табір для дітей залізничників
18.07.2012 11:17 | Здоровье

Оздоровчий табір для дітей залізничників

Відтепер залізничники щорічно будуть користуватися оздоровчими можливостями табору  «Сонячний». Про це повідомив начальник Південної залізниці Віктор Остапчук під час урочистого відкриття першої оздоровчої зміни в одному з найкращих дитячих оздоровчих центрів Південної магістралі і Укрзалізниці.

  «Сонячний» — найстаріший дитячий оздоровчий центр Південної залізниці. Дитячому табору у П’ятихатках уже 60 років, і всі ці роки у ньому оздоровлювалися діти працівників нашої залізниці, - зазначив Віктор Остапчук. — При цьому, не зважаючи на всі катаклізми, Південна залізниця зуміла не лише зберегти «радянський спадок» — Малу Південну, дитячі табори, санаторії і т. д., але й збагатити його, привести у відповідність нинішнім вимогам комфорту і якості. Наприклад, практично у таких же умовах, що й у «Сонячному» - двомісних номерах з усіма зручностями, холодильником, телевізором тощо, - відпочивають діти наших працівників у євпаторійській «Мрії». До речі, «Мрія» — наш найбільший дитячий оздоровчий центр, у якому щоліта оздоровлюється 2360 дітей, і одночасно — цілорічний залізничний санаторій, один з кращих у Криму. Після кардинального оновлення, проведеного завдяки Євро-2012, значні можливості цілорічного використання отримав і «Сонячний».

  Зокрема по закінченню дитячого оздоровчого сезону «Сонячний» трансформується у Центр ділової активності Укрзалізниці, де проводитимуться різноманітні залізничні конференції Укрзалізниці і СНД. Тільки у вересні 2012 року тут вже заплановано провести п’ять конференцій і семінарів, у тому числі ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Маркетинг і логістика у системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті».

  Крім того, «Сонячний» відіграє величезну роль у культурному і спортивному житті Південної залізниці і Слобожанщини. Наприклад, під час проведення відповідних заходів тут проживають учасники Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» і відкритого конкурсу юних бандуристів ім. Гната Хоткевича. А під час відбірного турніру чемпіонату Європи з волейболу 2013 року у «Сонячному» планують поселитись збірні України, Швеції, Німеччини та Словенії.

  Стадіон «Сонячного» сьогодні слугує тренувальною базою для спортсменів Південної залізниці (на правах оренди) — харківських команд «Локомотив» з міні-футболу і волейболу, а також футбольної команди «Локомотив» (Куп’янськ).

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация