Кривой Рог новости
Інтернет-торгівля квитками збільшує продажі
18.07.2012 14:08 | Экономика

Інтернет-торгівля квитками збільшує продажі

Постійно зростає кількість квитків Укразалізниці, проданих через інтернет. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Ми констатуємо збільшення продажу квитків через Інтернет. Якщо в минулому році був продаж через Інтернет в місяць близько 100 000, тобто, трохи більше 1%, то за червень було продано більше 200 тисяч квитків через Інтернет, що склало 3,2% від загального продажу», — зазначив гендиректор Укрзалізниці.

На уточнююче запитання, чи не планується ввести продаж квитків за паспортами, генеральний директор УЗ заявив, що питання зараз вивчається. Він особисто з досвіду минулих років знає: продаж квитків за паспортами стовідсотково збільшує черги в касах і час обслуговування пасажирів, однак не вирішує проблем з перекупниками.

«Крім того пасажири у той час мали проблеми з купівлею квитків на родичів, з посадкою у вагон лише за паспортом і інші незручності», — додав генеральний директор Укрзалізниці.

«Ми плануємо у жовтні перейти на електронний залізничний квиток. Це інноваційна технологія, яка вирішує проблему ідентифікації пасажира на іншому концептуальному рівні», - заявив генеральний директор Укрзалізниці.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация