Кривой Рог новости
ВАТ «ІнГЗК турбується про безпеку своїх робітників
29.06.2011 09:48 | Бизнес

ВАТ «ІнГЗК турбується про безпеку своїх робітників

На Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті підведені підсумки комплексної перевірки дотримання вимог охорони праці та використання надр. Перевірка проводилася спеціальною комісією Держгірпромнагляду (Гірничопромислове територіальне управління Держгірпромнагляду в м. Кривий Ріг). Результати перевірки підтвердили бездоганне відповідність вимогам законодавства. У звіті комісії зазначено, що комбінат займає лідируюче місце в галузі за рівнем інвестицій в охорону праці в перерахунку на одного співробітника.

Загальна сума інвестицій в охорону праці в 2010 році склала 63,3 млн. грн, що вище встановленого законом рівня, і становить 0,71 відсотка від вартості реалізованої продукції. Інвестиції в охорону праці в перерахунку на одного співробітника склали 9,3 тис. грн. За цим показником підприємство займає лідируюче місце в галузі.

Всебічна перевірка показала, що ІнГЗК в повному обсязі виконав план заходів, спрямованих на підтримку встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. У 2010 році на підприємстві реалізовано 17 комплексних проектів для підвищення рівня охорони праці, попередження випадків виробничого травматизму та професійних захворювань загальною вартістю 3,5 млн. грн. Протягом року в ремонти будівель, споруд і техніки інвестовано 214,3 млн. грн. і 283,5 млн. грн. вкладено в придбання нового устаткування.

Коментуючи цю подію, начальник Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Олег Чередниченко зазначив, що поряд із зростанням обсягів виробництва на ІнГЗК рівень травматизму на комбінаті знижується. В цілому по підприємствах Групи Метінвест за 5 років загальний травматизм знижено до 30%.

«Для Держгірпромнагляду, дуже важливим є той факт, - зазначив Олег Євгенович Чередниченко, - що для дирекції Інгулецького ГЗК, що входить до вертикально-інтегровану компанію Метінвест, питання охорони праці та промислової безпеки є пріоритетними. Нинішня перевірка показала, що на комбінаті значно знижені показники виробничого травматизму, особлива увага приділяється безпечному проведенню вибухових робіт, експлуатації обладнання, механізмів. Криворізьке гірничопромислове територіальне управління оцінило роботу Інгулецького ГЗК як хорошу. Вважаю, що це оцінка дана не тільки Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінату, а Метінвесту в цілому ».

Перевірка також показала, що на ІнГЗК повністю виконуються умови Колективного договору між адміністрацією та профспілковою організацією комбінату щодо забезпечення соціальних гарантій працівників з питань охорони праці. На комбінаті впроваджуються корпоративні стандарти з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища, спрямовані на виключення аварійних ситуацій, і є додатковим інструментом для вирішення питань безпеки виконуваних робіт.

Генеральний директор ВАТ «ІнГЗК» Андрій Левицький зазначив, що турбота про здоров'я співробітників і забезпечення безпечних умов праці на кожному робочому місці є пріоритетними напрямками діяльності Інгулецького ГЗК. «Підвищення безпеки праці на наших підприємствах - одна з пріоритетних завдань - заявив генеральний директор ВАТ« ІнГЗК »Андрій Левицький. - Комбінат щорічно інвестує значні кошти в усунення виробничих ризиків, заходи з профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності, поліпшення санітарно-побутових і гігієнічних умов праці. Наша мета - звести рівень травматизму на виробництві до нульової відмітки », - підкреслив Андрій Левицький.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация