Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця знизила рівень травматизму своїх робітників
19.07.2012 13:01 | Здоровье

Придніпровська залізниця знизила рівень травматизму своїх робітників

У цьому році на Придніпровської залізниці вдвічі скоротився виробничий травматизм на підприємстві. Це є результатом гарної праці співробітників служби охорони праці, що постійно проводять профілактичні заняття з персоналос.

Так, за 6 місяців 2012 року на залізниці зареєстровано 5 нещасних випадків,  пов’язаних з виробництвом, проти 10 — за аналогічний період минулого року. 

Важливою ланкою профілактики виробничого травматизму на підприємстві стало навчання з охорони праці. У Дорожньому навчально-методичному центрі охорони праці у першому півріччі поточного року пройшов навчання та перевірку відповідних знань 371 працівник залізниці, у тому числі 116 керівників, 39 спеціалістів з охорони праці, 216 осіб, відповідальних за відомчий нагляд та безпечну експлуатацію вантажопідіймальних механізмів. 

У Дніпропетровському та Криворізькому регіонах організовано роботу вагона охорони праці, якою охоплено 123 дільниці структурних підрозділів залізниці. Проведені у вагоні заходи за цей час відвідали 2887 осіб, їм прочитано 175 лекцій, стільки ж занять проведено на тренажері «Фантом», залізничники також переглянули навчальні  фільми з  охорони праці та безпеки руху.

Важливо й те, що на підприємстві встановлено жорсткий контроль за своєчасним та повним відрахуванням коштів на реалізацію профілактичних заходів з питань охорони праці та цільовим їх використанням, а керівники й спеціалісти залізниці регулярно здійснюють перевірки стану охорони праці безпосередньо на робочих місцях.  Це збільшує вірогідність виявлення й усунення травмонебезпечних порушень, а також притягнення порушників до передбаченої відповідальності.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация