Кривой Рог новости
Україна готується до великих заробітків на Євро-2012
29.06.2011 10:21 | Бизнес

Україна готується до великих заробітків на Євро-2012

Українці щосили намагаються заробляти на Євро-2012.

Їх основні клієнти розробників сайтів - гіди, які хочуть створити свої сайти. «Останнім часом у нас на 20% збільшилася кількість бажаючих створити сайт-путівник до Євро-2012. Вартість його розробки від $ 300, - розповіли нам в одній зі столичних студій веб-дизайну. - Практично всі ті сайти пропонують послуги гіда по Харкову, Києву та іншим наших міст-господарів чемпіонату. Гіди, природно, з володінням іноземними мовами ». До речі, екскурсоводи будуть пропонувати повний пакет: крім показу визначних пам'яток, обіцяють організувати обід в хорошому кафе і попрацювати перекладачем для пошуку житла.

Що ж стосується самого житла, то в агентствах з нерухомості говорять: свою рекламу на сайтах власники хостелів дають уже зараз, щоб за рік заробити собі хорошу репутацію. Доба проживання в такому хостелі обійдуться від $ 15-50 на добу.

Через Євро-2012 з'явилася робота не тільки у розробників сайтів, а й в будівельників.  «До недавніх пір я будував з бригадою великий супермаркет в Києві, - розповідає будівельник з Прилук Чернігівської області Ярослав. - Коли закінчили об'єкт, то нормальної роботи, як не дивно, більше не знайшлося - такий, щоб стабільно заробляти 3-4 тис. грн в місяць. Так от, на початку травня наша бригада вирішила виїхати попрацювати у Львові. Там нас взяли ремонтувати дороги в місті. Заробляю близько 3 тис. гривень на місяць (працюємо днів 20). Для наших Прилук це дуже навіть пристойна зарплата. Так що, думаю, в найближчий рік сюди потягнуться десятки заробітчан. Я хочу покликати на заробітки з собою кума і свата ». Набирають будівельників і в Підгірцях під Києвом. Там зводять фан-зону, де будуть котеджі, спорткомплекс, кафе для 10 тис. приїжджих. На цьому і на інших об'єктах роботодавці в середньому обіцяють платити 180-200 грн в день, а різноробочим - 120 грн в день.

Інтернет рясніє вакансіями для перекладачів. Примітним є, що під час Євро-2012 потрібні фахівці не лише з гарним знанням мови, але й модельної зовнішності і не старше 30 років. Обіцяють заплатити за працю від 3 до 5 тис. грн. в залежності від кваліфікації. «Просто вони ж будуть зустрічати і супроводжувати гостей, природно, повинні добре виглядати», - пояснили нам в рекрутингових агентствах.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация