Кривой Рог новости
На штучному водоймищі буде споруджено унікальний наплавний залізничний міст
23.07.2012 14:56 | Технологии

На штучному водоймищі буде споруджено унікальний наплавний залізничний міст

На початку осені цього року військові залізничники Державної спеціальної служби транспорту проведуть масштабні тактико-спеціальні навчання. Подібні заходи останній раз відбулися на Чернігівщині в1998 році.

 За словами командира 194 понтонно-мостового загону полковника Миколи Савчука, його підрозділ повинен в короткі строки розгорнути на штучному водоймищі унікальний і єдиний в Україні майже чотирьохсотметровий наплавний залізничний міст для проїзду залізничного та автомобільного транспорту. А це близько 150 понтонів по 4 тони.

Під час навчань військовослужбовці Держспецтрансслужби разом із 6-м армійським корпусом Збройних Сил України зімітують пошкодження залізничного

мосту, після чого виникне потреба відновити сполучення в короткі строки.

Зараз понад 400 офіцерів, прапорщиків, солдатів та курсантів напружено готуються — фарбують понтони, перевіряють техніку, моделюють можливі ситуації. Курсанти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту зазначають, що півтора десятиліття їхні попередники не мали можливості не те, що побачити переправу в дії, а й прикласти свої знання та уміння до її наведення. Хлопці працюють самовіддано, зазначив заступник командира з виховної роботи 194 ПМЗ Олександр Резніченко, адже розуміють, що від командної роботи військових залежатиме результат.

 

 

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация