Кривой Рог новости
Дитячі табори Одесської залізниці прийняли уже більше півтори сотні дітлахів
23.07.2012 16:39 | Здоровье

Дитячі табори Одесської залізниці прийняли уже більше півтори сотні дітлахів

Цього літа протягом шести тижнів у дитячих оздоровчих таборах Одеської залізниці відпочили 1662 дитини віком від 7 до 14 років.

Під час першого заїзду, який тривав з 1 по 21 червня, оздоровлення дітлахів у таборах імені Любові Шевцової, «Юний залізничник», «Чемпіон» було організовано без доплат батьків – виключно за рахунок коштів залізниці. У таборі «Юний залізничник» у санаторній групі «Здоров’я» на базі Дорожньої дитячої клінічної лікарні оздоровлення дітей проводиться безоплатно у всіх заїздах. Дозвілля дітей під час відпочинку добре організовано: щоденні прогулянки, відвідування музеїв, театрів, відпочинок біля моря тощо.

Підготовку до нинішнього літнього сезону шести оздоровчих таборів було закінчено ще в травні. Для комфортного, повноцінного відпочинку дітлахів, а також роботи персоналу таборів силами будівельно-монтажних управлінь залізниці було відремонтовано спальні корпуси, столові, котельні, медпункти, проведені ремонти електромереж, протипожежного обладнання, систем вентиляції, завершено благоустрій території. За необхідності було замінено покрівлю. Усі табори забезпечені автотранспортом та укомплектовані необхідним інвентарем, обладнанням та меблями.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация