Кривой Рог новости
Криворізькі агітатори можуть заробляти дві тисячі на місяць
24.07.2012 10:07 | Политика

Криворізькі агітатори можуть заробляти дві тисячі на місяць

Як повідомили спостерігачів ОПОРИ мешканці багатоповерхових будинків Саксаганського і Жовтневого районів міста Кривого Рогу, їхні квартири  відвідували агітатори Партії регіонів. Молоді люди пропонували виборцям оцінити важливість соціальних ініціатив очільників Партії регіонів від Президента до керівників регіонального рівня, а також «знайомили» жителів з майбутніми кандидатами по відповідних мажоритарних округах. При цьому агітатори формулювали питання так, начебто кандидат вже переміг на виборах.

Спостерігачам ОПОРИ вдалося з’ясувати в агітаторів, що місцевий штаб регіоналів видав їм завдання провести «Соціологічне опитування» з 17.06.12р. по 05.07.12р. і повторно (якщо не було вдома мешканців) з 05.07.12р. по 15.07.12р. Кожен агітатор був озброєний «Пам'яткою агітатора» та посвідченням «Учасника дослідження «Загальнорегіональне соціологічне опитування», виданим Регіональним фондом «Громадські ініціативи». За кожним агітатором було закріплено близько 300-400 виборців.

Вміст агітаційних наборів був таким: газета від «Партії регіонів», проспектом про колишнього міського голову Юрія Любоненка та діючого першого заступника міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова (залежно від округу) і календариком.

Заходячи в кожнуквартиру, агітатори просили виборців відповісти на6 питань:

  1. Зараз реалізовуються нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Оцініть їх важливість?
  2. За ініціативою губернатора Олександра Вілкула в Дніпропетровській області реалізується ряд регіональних ініціатив. Оцініть їх важливість?
  3. Чи знаєте Ви, що інтереси Вашого округу представляє депутат обласної ради Юрій Любоненко (Костянтин Павлов – залежно від округу)?
  4. З ініціативи Юрія Любоненка (Костянтина Павлова)у Вашому окрузі реалізується ряд місцевих ініціатив. Оцініть їх важливість.
  5. За кого б Ви голосували, якбивибори відбувалисьнаступноїнеділі?
  6. Чи хочете Ви отримати більше інформації про Юрія Любоненка (Костянтина Павлова)?

Результати обходів ретельно оброблялисьі складалисьзвітні дані для штабу Партії регіонів.

За ретельно виконану роботу агітатори отримують близько 2 000 грн. При цьому в Дніпропетровській області заробітна плата дільничної медсестри вищої категорії, яка обслуговує закріплені за нею 2015 осіб, складає 2199 грн.  

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация