Кривой Рог новости
На журналіста напали після виступу Федоренка
24.07.2012 10:19 | Общество

На журналіста напали після виступу Федоренка

Під час зустрічі потенційного кандидата по округу 97 Київської області Сергія Федоренка невідомі напали на журналіста порталу «Маєш право знати». Це трапилося тиждень тому 17 липня.

Невідомі громадяни перед самою зустріччю підійшли до журналіста Андрія Качора та запитали: «А кто давал разрешение на сьемку?»

На самій же зустрічі Сергій Федоренко розповідав, що вже у вересні завдяки його зусиллям відкриється басейн «Купава», а до кінця року броварськими вулицями проїде перший тролейбус, також потенційний кандидат пообіцяв повбивати бездомних собак, відремонтувати під’їзди, полагодити ліфти, побудувати громадські туалети.

А після зустрічі, коли журналісти пішли за Сергієм Федоренком, на вулиці Черняховського, невідомий накинувся на журналістів та повалив їх на землю і намагався відібрати усю техніку, на яку здійснювалась зйомка зустрічі Сергія Федоренка з броварчанами.

Від криків про допомогу та вигуків «Міліція!» чоловіки піднялися та почали вимагати, щоб журналіст пояснив їм свою позицію, почали вимагати документи та вимагали пояснити чому журналіст знімав зустріч Сергія Федоренка на камеру. Представитись невідомі журналісту відмовились, а зрештою і зовсім почали заперечувати напад на журналіста та спілкування з ним.

Для довідки.

Сергій Федоренко — Голова Партії Регіонів в Броварах Київської області, депутат Броварської місцевої ради, голова земельної комісії в броварській міськраді, голова соціальної програми депутата міської ради Сергія Федоренка «Люди — наше майбутнє».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация