Кривой Рог новости
Криворізькій "Гірник" програв "Олександрії" - 6: 1
29.06.2011 17:11 | Спорт

Вчора  в товариському матчі зустрілися команди "Олександрія" (Кіровоградська область) та "Гірник" (Кривий Ріг). Гра проходила на полі суперника на стадіоні «Олімп».

Новачок Прем'єр-ліги команда "Олександрії"на своєму полі з рахунком 6:1 розгромила наш "Гірник". Сусіди з Кіровоградської області виявилися занадто міцним горішком для команди футболістів другої ліги з Кривого Рогу.

За інформацією офіційниго сайту ПФК "Олекесандрія", у складі переможців чотири м'ячі забив В'ячеслав Шевченко. Причому зробив це їх нападник вже до 18-й хвилині гри.

Підсумки матчу: "Олександрія" - "Гірник" - 6:1

Голи: Шевченко, 7, 9, 14,18, Ксьонз, 45, Кабанов, 67 - Дука, 5

"Олександрія" (1-й там): Паньків, Сахневич, Гітченко, Чередниченко, Арурі, Єрмак, Грицук, Зейналов, Казанюк, Ксьонз, Шевченко

"Олександрія" (2-й тайм): Овсієнко, Запорожан, Сидоренко, Назаренко, Довгий, Салхі, Таргамадзе, Шупік, Муховиков, Старенький, Кабанов

«Гірник»: Гурін, Шишаків (Ільюхіна, 46), Христе, Мукан (Давиденко, 20), Голуб (Васильєв, 61), Гвоздевич (Бабенко, 79), Черник, Павлов, Дука (Кривошей, 65), Пашковський (Щербаков, 61), Сичов, (Березняк, 55).