Кривой Рог новости
Криворізька Студентська республіка в цьому році святкує свій 5-річний ювілей
30.06.2011 12:09 | Образование

Криворізька Студентська республіка в цьому році святкує свій 5-річний ювілей

П'ять років тому з ініціативи губернатора Дніпропетровщини, голови обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула, з метою об'єднання студентської та учнівської молоді Кривого Рогу була створена Студентська республіка, в якій взяли участь команди основних криворізьких вузів.

«Студентська пора - найцікавіше і щасливий час у житті кожної людини. Неординарне мислення, сила і спритність, творче начало завжди відрізняло студентську молодь Кривого Рогу. Студреспубліка допоможе нашим хлопцям розкрити свої кращі якості і покаже, що у Кривого Рогу і всієї України є майбутнє - наша талановита молодь », - сказав на відкритті« Студреспубліки-2008 »Олександр Вілкул, будучи тоді Народним депутатом України. Ці слова послужили лейтмотивом для розвитку молодіжного руху Кривбасу, затвердження його як потужної сили, яка має вплив на молодіжну громадськість міста.

У рік її створення до складу республіки входили всього лише 5 криворізьких вузів. Щорічно веселим, активним і невгамовним мешканцям найдемократичнішою з усіх республік на кілька літніх днів надавалася територія бази відпочинку «Перлина» ВАТ «Криворізького центрального рудоремонтного заводу».

Молодь змагалася один з одним в цілій низці цікавих і різноманітних конкурсів. Команди облаштовували свої «городки» і надавали їх на суд журі. Студенти мірялися силами в пляжному волейболі, в інтелектуальних і танцювальних конкурсах, малювали дружні шаржі, змагалися у перетягуванні каната, будували замки з піску.

Організаторами, а цю місію з дня заснування республіки взяли на себе активісти Криворізької міської організації Партії регіонів, було придумано чимало кумедних конкурсів: «Мінне поле», «Знайди пару», «Принцеса-Несміяна», «Сороконіжка», «Водовози», « Милий бєспрєдєл », конкурс Зірок і багато інших. Молодь з величезним задоволенням брала участь в цих конкурсах.

Команда переможців нагороджувалася цінними призами, а решта учасників отримували масу яскравих вражень, можливість відпочити на одній з кращих баз відпочинку Криворіжжя, обзавестися новими друзями.

У ювілейний для Студентської республіки 2011-й рік виявили бажання взяти участь вже 10 команд провідних криворізьких ВНЗ та дві команди з інших міст: збірна з Дніпропетровська та Жовтих Вод. Правда, Жовтоводський команда не вперше бере участь у житті республіки. Вона блискуче виступила на «Зимової сесії-2010» і зайняла одне з призових місць.

Сьогодні молодіжний студентський рух в Кривому Розі придбало реальний статус. Активісти та лідери його очолюють і приймають участь у роботі молодіжного виконкому, займають лідируючі позиції в створеній не так давно міської громадської організації Молоді регіони, яка об'єднала не лише студентів, а й робочу частину молоді Кривбасу.

За підтримки Криворізької міської організації Партії регіонів і її голови Костянтина Павлова, організація сьогодні бере активну участь у всіх партійних заходах, ініціює та проводить акції, метою яких є пропаганда здорового способу життя, розвиток спорту, озелененні та облаштуванні міста. Багато заходів спортивної спрямованості сьогодні набувають статус всеукраїнських, і це є найважливішим показником активації молодіжних ініціатив у вирішенні багатьох завдань, пов'язаних з поліпшенням якості життя.

«Майбутнє нашого міста, регіону та країни - в наших руках», - вважають молоді люди. Ці слова сьогодні підтверджуються активною роботою, адже багато з них стали депутатами районних та криворізького міської рад від Партії регіонів і включилися в реалізацію програми губернатора області Олександра Вілкула «Будуємо нову Дніпропетровщину разом з Президентом України», у вирішення нагальних проблем Кривого Рогу, соціально-економічного становлення регіону, в цілому.

На ювілейне захід Криворізької Студентської республіки, яка вперше пройде на березі Азовського моря в літньому таборі «Бригантина», очікується багато почесних гостей - людей, з чиєї легкої руки Студреспубліка заснована, процвітає по сьогоднішній день і будує великі плани на майбутнє.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация