Кривой Рог новости
Барак Обама зустрівся з родинами розстріляних відвідувачів кінотеатру
24.07.2012 17:36 | Общество

Барак Обама зустрівся з родинами розстріляних відвідувачів кінотеатру

      Президент Америки Барак Обама прибув до міста  Аврора, штат Колорадо, щоб зустрітися із сім’ями загиблих і постраждалими в результаті стрілянини, яку відкрив у кінотеатрі 24-річним Джеймсом Холмсом.

     З військової бази Обама вирушив у лікарню Університету Колорадо, куди були доставлені більшість постраждалих з кінотеатру. В програму візиту президента США, розрахованого приблизно на 2,5 години, також входила зустріч з представниками місцевих правоохоронних органів, які ведуть розслідування злочину.

    «Я сподіваюся, що протягом наступних декількох тижнів і місяців ми відповімо на питання про те, що ми можемо зробити, щоб припинити це безглузде насильство, що охопило країну. Також ми подумаємо про тих чудових людей, хто робить цю країну найпрекраснішою на землі», — сказав Обама, виступаючи після завершення поїздки перед журналістами.

    Глава держави вкотре висловив співчуття родинам загиблих і зазначив, що постарався підтримати тих, чиї родичі перебувають в лікарні у критичному стані. Таким, за оцінками ЗМІ, близько 11 осіб.
Холмс відкрив вогонь по глядачах, присутніх на прем’єрі фільму про Бетмена Темний Лицар: Відродження легенди в ніч на п’ятницю, 20 липня. Загинули 12 людей, 58 отримали поранення. Холмса затримали біля кінотеатру, при арешті він опору не чинив.
Уже встановлено, що зброю, боєприпаси та вибухівку, виявлену в квартирі Холмса, він придбав законним способом. Підготовка до злочину зайняла у нього близько чотирьох місяців.
Також стало відомо, що за кілька тижнів до стрілянини в кінотеатрі Джеймсу Холмсу було відмовлено у вступі в місцевий стрілецький клуб, адміністрація якого визнала його поведінку неврівноваженою.

   Передбачається, що попереднє засідання суду у справі Холмса відбудеться в понеділок, 23 липня. Зі слідством він поки співпрацювати відмовляється.

   На знак солідарності з родинами загиблих і постраждалих в Колорадо голлівудські студії, включаючи компанію Warner Bros, що випустила Відродження легенди, тимчасово відмовилися від публікації даних про кінозбори за вихідні 20-22 липня.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация