Кривой Рог новости
Наш земляк отримав кубок Запоріжжя в"Гонці на виживання"
30.06.2011 13:16 | Спорт

Наш земляк отримав кубок Запоріжжя в"Гонці на виживання"

За підсумками трьох заїздів в Запорізькій гонці, першим став Михайло Захарченко з Кривого Рогу.

«Космічний» (так називається трек) - став каменем спотикання для організаторів двох видів автобаталій: «Гонок на виживання» і автокросу на кузовних автомобілях і баггі. Коли складався календар «Гонок», не було відомо, чи зможе Запоріжжя прийняти свій етап. І хоча учасникам суперечки вдалося домовитися, в календар гонка на «Космічному» не увійшла. А значить, завойовані місця очок у загальний залік не принесуть. Що не завадило зібрати 25 гонщикам з Олександрії, Ірпеня, Сімферополя, Хортиці, Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу.

Екстриму заїздах додала негода: ранковий проливний дощ розмив і трасу, і під'їзди до неї. У бруді застрягли автовози, до останнього моменту не було відомо, чи відбудеться гонка. Але організатори зробили маленьке диво, і все відбулося в кращому вигляді.

Запорізька зірка траси - Едуард Колесник - другий. Його земляк Сергій Бредун - третій. Ірпенец Олександр Кубечко поміняв автомобіль і в результаті виявився лише четвертим. Зате відігрався в останньому «королівському» заїзді, який цього разу організатори назвали «Останній герой».

У необов'язковому, але від цього не менш видовищному заїзді основне суперництво розгорнулося між Кубечко і Едуардом Колесником. Останній був близький до перемоги, але на одному з поворотів не утримав машину і кілька разів перекинувся. Правда встав на колеса і зміг продовжити гонку, але час було втрачено. «Останнім героєм» став Олександр Кубечко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация