Кривой Рог новости
Азаров збирається виводити українську овочеву торгівлю на європейський рівень
25.07.2012 14:32 | Политика

Азаров збирається виводити українську овочеву торгівлю на європейський рівень

Азаров звисунув звинувачення колишній владу у зупинці розвитку АПК. Якби Україна не зазнала відомих потрясінь після 2005 року, сьогодні країна мала би тисячі і тисячі гектарів, на яких вирощували б утричі або вчетверо більше овочів, ніж зараз, заявив прем’єр Микола Азаров.   «Минулого тижня я був на Херсонщині, знайомився з відновленням програми крапельного зрошення. Ця програма була започаткована ще 2003-го року і занедбана 2005 року після відомих потрясінь», — сказав він.

   Чиновник також додав, що наразі сільське господарство України вже здатне розв’язати цілий комплекс соціальних проблем, повідомив, що в перспективі Україна має вийти на виробництво 30-40 млн тонн овочів на рік. «Це буде найякісніша і найдешевша в Європі продукція. Ми цілком свідомо ставимо завдання поступово освоїти європейський ринок», — запевнив Азаров.

   Нагадаємо, у 2011 році сприятливі погодні умови дозволили аграріям зібрати рекордні врожаї овочів, фруктів, та зернових. Доходило навіть до того, що врожай не було де зберігати. Це у свою чергу також призвело до обвалу цін на плодоовочевий кошик. Як наслідок сільгоспвиробники планували скоротити посіви на 2012 рік.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация