Кривой Рог новости
Спеціальні Одесської залізниці успішно перевозять людей з обмеженніми можливостями
25.07.2012 15:04 | Технологии

Спеціальні Одесської залізниці успішно перевозять людей з обмеженніми можливостями

За пів року Одеська залізниця оформила та перевезла в спеціалізованих вагонах 79 осіб з обмеженими фізичними можливостями. Цього року звернень звернення зросли в 15 разів, порівняно з минлим.

Зараз на Одеській залізниці для перевезення осіб з особливими потребами є 3 спеціалізовані вагони, які обладнані спеціальними пристроями для доступу інвалідів до вагонів, купе і туалетів. Два такі вагони курсують у складі фірмового поїзда «Чорноморець» №106/105 сполученням Одеса-Київ та один курсує за призначенням згідно із замовленнями інвалідів.

Для того, щоб оформити проїзний документ в один із зазначених вагонів, слід завчасно подати письмову заяву начальнику залізничного вокзалу (станції) від 45 до 5 діб до відправлення поїзда. У заяві зазначаються такі відомості, як: прізвище, ім`я, по батькові, номер та серія посвідчення про право на пільгу, дата та час відправлення поїзда, станція відправлення та призначення, дата зворотного виїзду та час відправлення поїзда, місце проживання та номер телефону. Потім відповідальний представник залізничного вокзалу (станції) проінформує заявника не пізніше, ніж за 2 доби до відправлення поїзда щодо дати причеплення спеціального вагона та оформлення проїзних документів.

Нагадаємо, на вокзалах та вузлових станціях залізниці працюють групи з надання допомоги пасажирам з обмеженими фізичними можливостями, до складу яких входять працівники медпунктів. На пасажирському вокзалі Одеса-Головна до складу такої групи входять черговий по вокзалу, черговий по залу, старший касир, чергова по довідці, носій та працівник медпункту. Члени цих груп надають допомогу щодо супроводу людей з обмеженими фізичними можливостями територією вокзалу, посадки або висадки з вагону, доставки ручної поклажі тощо. За бажанням пасажира з особливими потребами чи осіб, що їх супроводжують працівники вокзалу надають інвалідні візки.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация