Кривой Рог новости
В Кривому Розі повним ходом здійснюється екологічний проект
30.06.2011 13:25 | Экология

В Кривому Розі повним ходом здійснюється екологічний проект

В Кривому Розі вже реалізовано частину проектів у рамках Комплексної екологічної програми. 

Наприклад, нещодавно було здійснено реконструкцію та модернізацію очисних споруд на Карачунівського водосховища, на яку цього року з обласного бюджету виділено 15 млн.грн. В результаті на 1 млн. кубометрів на рік зменшено скидання в річку Інгулец. Це істотно поліпшить якість питної води на Криворіжжі. До того ж, нові технології дозволять упаковувати осад після очищення води для подальшого його використання у виробництві асфальтобетонної суміші.

Також екологічною програмою передбачено встановлення систем доочищення питної води в установах охорони здоров'я, дитячих садах і школах міста, на що з обласного бюджету виділено 1775000 грн. і 3,7 млн. грн. з місцевого. На сьогодні такі системи встановлені вже у 8 лікарнях міста. До кінця року будуть встановлені у всіх дитсадках. У наступному - у всіх школах. Системи доочищення передбачають як механічну, так і бактеріологічну очищення води.

Велику увагу впровадженню цієї програми приділяє губернатор області Олександр Вілкул: так з обласного бюджету виділено 13,5 млн. грн. на очищення русла річки Саксагань. Також, за словами губернатора, обласній владі вдалося на державному рівні вирішити питання щодо поліпшення якості питної води, шляхом ретельної промивання русла річки Інгулець. Якщо раніше здійснювалася промивка русла Інгульця протягом півтора місяців у році, в ході якої, промивалося 70 млн. кубометрів води, то в цьому році вперше таке промивання триватиме з квітня і до кінця вересня. В результаті буде промити 140 млн. кубометрів води, що значно покращить якість води, що надходить в Карачуновське водосховище - основне джерело питного водопостачання Кривого Рогу.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация