Кривой Рог новости
Гнучкі екрани від LG!
25.07.2012 16:07 | Технологии

Гнучкі екрани від LG!

   На цьому тижні LG починає масово випускатиінноваційні гнучкі екрани для e-reader гаджетів, простіше кажучи «читалок». Інженерами компанії було  розроблено  перший в світі EPD (Electronic Paper Display), який без втрати якості і властивостей e-ink екрану розташовується на пластиковій підкладці, у той час як всі конкурентні рішення використовують скло (до цього були й інші «пластикові» рішення, але вони так чи інакше за якісними характеристиками програвали «склу»).

    Дисплей може згинатися під кутом 40 градусів, без будь-якого ризику поломки. Це найтонший і найлегший з нині доступних EPD дисплеїв – товщина складає всього 0.7 міліметра, вага — 14 грам, що на третину тонше  і майже в два рази легше найближчого конкурентного EPD дисплея.

   Діагональ екрану складає 6 дюймів, а роздільна здатність – 1024 на 768 пікселів.

   З інших особливостей дисплея можна виділити ударостійкість, яку можна порівняти з Gorilla Glass, а також витримка  робочої температури  від -25 до +350 градусів за Цельсієм.

  Перші продукти на основі нашої технології з’являться в Китаї вже в цьому місяці, а перші поставки в Європу почнуться в кінці квітня.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация