Кривой Рог новости
Компанія Warner Bros. допомагає матеріально постраждалим у кінотеатрі
25.07.2012 17:19 | Культура

Компанія Warner Bros. допомагає матеріально постраждалим у кінотеатрі

    Кіностудія Warner Bros., яка випустила в прокат черковий фільм про Бетмена, пожертвувала велику суму на допомогу тим, хто постраждав у результаті стрілянини в Колорадо.

    Співрозмовник CNN не назвав суму пожертви, зазначивши лише, що вона «значна». Кошти були переведені в колорадський фонд Community First Foundation, що створив у партнерстві з губернатором штату Джоном Хикенлупером спеціальний фонд допомоги постраждалим під час стрілянини в Аврорі.

    На сайті фонду повідомляється, що пожертвування підуть на покриття як нинішніх, так і майбутніх потреб поранених та сімей загиблих, а якщо гроші залишаться, то їх витратять на фінансування інших потреб мешканців Аврори, яких торкнулася трагедія.   Нагадаємо, що в ніч на 20 липня в місті Аврора в американському штаті Колорадо молодий чоловік у протигазі через запасний вихід увійшов у кінозал, де йшла прем’єра фільму про Бетмена Темний лицар: Відродження легенди, розкрив ємність, що містить сльозогінний газ, а потім почав розстрілювати відвідувачів.

   У результаті події загинули 12 людей, серед яких шестирічна дівчинка; 59 осіб, включаючи 4-місячну дитину, отримали поранення, 11 осіб перебувають у критичному стані.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация