Кривой Рог новости
Співпраця с Болгарією приносить користь
26.07.2012 17:13 | Общество

Співпраця с Болгарією приносить користь

Співпраця між нашою кріїною та Болгарією є дуже продуктивною, а залізниця, авіація та автотранспорт повністю справляються із навантаженням, яке лягає на них при перевезенні до Болгарії та в зворотному напрямку. Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі щодо співпраці України та Республіки Болгарія в сфері транспорту, що відбулася в Києві.

Заступник міністра транспорту, інформаційних технологій і комунікацій Болгарії Камен Кічев зазначив, що з початку року все більше туристів обирають курорти чорноморського узбережжя Болгарії для відпочинку. «Я особливо хочу відзначити надзвичайно стрімке зростання потоку туристів із України до Болгарії», — сказав він.

Зараз дістатися з України до Болгарії можна залізницею, автотранспортом та повітряним сполученням. Доїхати залізницею до болгарського міста Софія можна щодня поїздом Москва-Софія, у складі якого курсує один вагон формування Укрзалізниці сполученням Київ-Софія.

Щодо авіації, то на літній період авіаперевезення по маршруту Київ-Софія виконуються сім разів на тиждень.

Автоперевезення туристів виконуються як на регулярній, так і на нерегулярній основі — на замовлення.

Існуючі види сполучення повністю задовольняють попит туристів.

За словами заступника Міністра транспорту, інформаційних технологій і комунікацій Болгарії, болгарська сторона зробить все можливе для комфортних перевезень туристів з України.

Володимир Корнієнко, у свою чергу, запевнив, що Україна працює над розвитком інфраструктури та покращенням перевезень.

Заступник Міністра інфраструктури України – керівник апарату також звернув увагу на необхідність дотримання всіх норм безпеки при перевезенні людей автотранспортом, у першу чергу — тих, що здійснюються на нерегулярній основі в нічний час. «Це — безпека наших пасажирів, якою ми нехтувати не можемо», - сказав він.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация