Кривой Рог новости
Єдина автоматизована система перевезень змінить принципи господарства
27.07.2012 13:59 | Технологии

Єдина автоматизована система перевезень змінить принципи господарства

Впровадження єдиної системи обробки даних Укрзалізниці—це фундаментальний крокдо зміни технології роботи та управління виробничим процесом в абсолютно усіх господарствах української залізниці.

За словами першого заступника начальника Головного управління інформаційних технологій Віктора Мішечкіна, єдина інформаційна система АСК ВП УЗ-Е здатна вирішити складні завдання забезпечення експлуатаційної роботи залізничного транспорту в умовах реформування галузі, на її основі можна вибудовувати інші функціональні системи, які навіть пропонуватимуть управлінські рішення.

«Сьогодні і керівництво в центрі, і залізничники на місцях освоюють можливості нової системи, зокрема у сфері електронного документообігу, договірної роботи, взаємодії з клієнтами вантажовласниками», — підкреслив ВікторМішечкін.

Серед основних переваг нової інтегрованої системи:

—   підвищення достовірності інформації за рахунок скасування обміну даними між шістьома залізницями;

—   підвищення достовірності та оперативності розрахунків та звітів;

—   зменшення кількості різних довідок за рахунок концентрації інформації в єдиній інформаційній базі.

Для комерційного господарства Укрзалізниці стає можливим організація роботи по переадресуванню вантажів на шляху прямування; напрацьовується інформація для проведення маркетингових досліджень; здійснюється контроль за вантажними, зокрема, контрейлерними поїздами на всьому шляху прямування; у сфері транзитних перевезень, станції входу та виходу, що зазвичай знаходяться на різних залізницях, користуючись спільною інформаційною базою, тепер безпосередньо «бачать» роботу одне одного в режимі реального часу.

Введення єдиної інформаційної системи також сприятиме покращенню взаємодії Укрзалізниці з вантажовласниками та вантажовідправниками за рахунок  спрощення роботи з електронними перевізними документами у внутрішньому та транзитному сполученні.

У локомотивному господарстві спрощується планування та обробка маршрутів машиністів, облік роботи локомотивів і локомотивних бригад між залізницями.

Управління вагонним господарствоммають можливість безпосередньо бачити стан вагонного парку (без обміну інформацією між залізницями)при пересиланні несправних вагонів в ремонт тапри обліку пробігів вагонів, унаслідок чого спрощується контроль над вагонним парком та покращується точність і оперативність інформації щодо термінів та якості ремонтних робіт.

Головне управління інформаційних технологій та Головний інформаційно-обчислювальний центр Укрзалізниці,використовуючи єдину інформаційну базову систему (АСК ВП УЗ-Є),мають можливість здійснювати єдиний контроль за логістикою та уніфікацією роботи залізничного транспорту.

За словами першого заступника начальника Головного управління інформаційних технологій Віктора Мішечкіна, система має великий потенціал, який розвиватиметься і нарощуватиметься за рахунок розробки та впровадження аналітичних програмних продуктів.

Нагадаємо, у липні поточного року Укрзалізниця завершила технічну та програмну централізацію усіх баз даних систем обробки інформації та обчислень. Новий програмний продукт —Єдина автоматизована система керування вантажними переведення (АСК ВП УЗ-Е) став фундаментом для централізованого керування галуззю в оперативному режимі в масштабах всієї України.

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация